Grypa Zatoki

Oto fragmenty e-maili świadczące o wyleczeniu grypy:
Nie wiem czy błąd był w tym że przez 2 dni noszono mi do pokoju 2 litrowy dzban pełen gorącej wody z cytryna i mnóstwem miodu? Wiem ze jeśli miód znajduje się w wodzie do pół godziny wówczas jeśli jest pity na czczo (a tak piłem) zamienia się to w środek leczniczy wzmacniający serce. Do tej pory leczyłem grypę tą metodą i po 3 dniach skakałem jak łania, a teraz nie wiem co się dzieje?
Ks. Robert
Odp. Nie należy pić miodu podczas stosowania B.S.M.
Piotr Lewandowski

W styczniu zastosowałam poz.1 na chorą na grypę córkę gdzie gorączka dochodzila do 40 stopni i wspaniale córka wyzdrowiała. Wcześniej też wyleczyłam się z zapalenia zatok a mój ojciec z zaćmy.
Bożena Partyka

Stosuję metodę BSM już od kilku lat. Z powodzeniem pomagała mi w wielu dolegliwościach chorobowych (angina, grypa, bóle głowy, wrzody dwunastnicy).
Zb. Samsel

Pańską metodę samoleczenia stosuję prawie od 10 lat/po ukazaniu się programu na Polsacie/. Zwłaszcza jak mnie dopadała grypa.
Stanisław Rajba

Już od 2 lat stosuję z powodzeniem metodę B.S.M. w przypadłościach typu grypa, ból zęba, oparzenia itp. i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolony.
Artur Kruszyna

Metodę BSM poznałam w 1996r. po występie Pana w telewizji w programie Talk Show. Oczywiście zaraz kupiłam książkę. Płytę też mam. Szkoda, ze nie mogłam dotychczas obejrzeć Pana programów w telewizji. Próbowałam ją niejednokrotnie(głównie na przeziębienia, grypę, anginę) i pomagało.
Bożena z Gdańska

Jak do tej pory metodą BSM udało mi się wielokrotnie wyleczyć grypę, przeziębienie z wysoką gorączką. Bóle gardła ustępują po jednej półgodzinnej sesji.
Piotr Kwiatkowski

Przez wiele lat Pana książka leżała na półce, aż do grudnia ubiegłego roku. Zachorowałam na grypę i dzięki bsm szybko wróciłam do zdrowia. Mój mąż niedowiarek również wyzdrowiał.
Grażyna Kociubska

Aha wyleczyłam już tą metodą ostrą grypę i inne infekcje górnych dróg oddechowych, a także bóle żołądka wywołane nerwicą żołądkową.
Agnieszka z Katowic