Alergia pokarmowa, Odchudzanie

Z BSM zetknąłem się gdy chorowałem na alergię, końcem roku 2006. Moja choroba zaczęła się 3 lata wcześniej. Długo nie wiedziałem nawet na co choruję. W 2004 roku byłem 3 tygodnie w szpitalu dermatologicznym w Krakowie, i to w bardzo ciężkim stanie. Lekarze przez dwa lata nie mogli wykryć co mi naprawdę jest. Gdy moja lekarka dermatolog tylko mnie widziała wpadała w zdenerwowanie. Metodą prób i błędów okazało się, że choruję na alergię, ale alergię na granicy choroby wątroby i osłabienia układu immunologicznego. Jest to szczególny typ ale alergii, nietolerancja na konserwanty konserwujące żywność.
Przejawiało się to tym, że puchłem na twarzy i szyi, a schodziło to jeszcze niżej. Z opuchlizny sączyła się ciecz. Końcem roku 2006 trzy razy mój przypadek był tak ciężki, że wzywane było pogotowie. Aplikowano mi wtedy środki rozkurczowe. Moim feralnym miesiącem był listopad 2006, chorowałem prawie cały miesiąc miałem 6 nasileń choroby.
Wtedy to mój kolega, dowiedziawszy się o moim stanie, nauczył mnie trzymać pozycję 2 BSM. Gdy mi o tym powiedział, właśnie zaczynał się kolejny nawrót choroby. Wcześniej połykałem zwykle kilka lekarstw i smarowałem się maścią antybiotykową. Ale tym razem było inaczej. Pod wpływem kolegi nie wziąłem tym razem żadnych leków, zostawiłem tylko krem z aloesem, trzymałem pozycję 2 naprzemiennie i tym razem nie spuchłem. Zaczerwieniła mi się tylko twarz. Byłem bardzo zdziwiony. Bo zwykle puchłem i trzymało mnie to około tygodnia. O dziwo, tym razem mogłem też zasnąć. Kolega wymusił na mnie, abym trzymał pozycję 2 trzy razy dziennie po 40 minut. Po trzech dniach nie było śladu po ataku. Po chorobie została tylko strasznie zniszczona i łuszcząca się skóra. Po tych ciężkich dniach dwójkę przerwałem po 2 tygodniach. Ale przerzuciłem się na pozycję 5. Dziś mam gładką twarz. Żadnego śladu po atakach. Ale chyba system obronny mi się jeszcze nie odbudował. Ponieważ miesiąc temu ktoś poczęstował mnie plackami ziemniaczanymi była w nich cebula kupiona w hipermarkecie (kropiona albo konserwowana). W tym czasie trzymałem raz dziennie piątką (tylko 0,5 h). Jednak atak alergii był strasznie osłabiony, przez 12 h szczypały mnie tylko powieki. Nie ma innej możliwości, pomogło mi BSM. Nie kupuję już pożywienia z konserwantami żywności. Zakupy robię w sklepach ze zdrową żywnością, które mają atestaty swoich produktów.
I jeszcze jedno zdarzenie, po 2 miesiącach stosowania BSM (pozycja 5) schudłem 6,5 kg. I waga ta się utrzymuje. Przyznam się, że mam brzuszek piwny, bo lubię dobrze zjeść, chociaż jestem wegetarianinem 20 lat.
Mam jeszcze pewne plany co do BSM. Chciałbym schudnąć jeszcze z 20 kg. Chciałbym odbudować sobie  też wątrobę.
I w tym miejscu chciałem Panu zadać pytanie. W latach 60 przebyłem żółtaczkę mechaniczną. W załączniku przesyłam Panu skan wyników ze szpitala dermatologicznego z 2004. Jest tam opisane, że mam HBS dodatni. Czy jest możliwe, abym mógł uzyskać po jakimś czasie HBS ujemny. Stosuję na to pozycję nr 5.
Na koniec chciałem powiedzieć, że staram się propagować BSM wśród znajomych. Ale ludzie są strasznie uparci. BSM wydaje się im za proste. Ludzie nie wierzą, że mogą być zdrowi dosłownie za darmo. Kupiliśmy z kolegą już kilka tuzinów książek z płytką i rozdajemy na prawo i lewo. Mamy znajomych w Czechach, oni też dostali kilka książek.
Mój kolega zna BSM może z 5 lat. Mówił mi przez te wszystkie lata o BSM, pożyczał książkę ale to nic nie pomagało, nie byłem na tyle chory i bezbronny, aby odrzucić leki i zastosować BSM. Dlatego rozumiem moich znajomych, którzy nie mogą w to uwierzyć. Moim zdaniem jednak ważne jest by znali BSM w sposób bierny, kiedy naprawdę zachorują, może przypomną sobie o BSM.
Mamy nagranych około 7 odcinków Pana audycji w telewizji ITV. Nagrania na płytach DVD rozdajemy komu się da. Ważne jest, aby ludzie zobaczyli, że BSM nie jest jakąś tam książką, jakąś tam teorią zdrowia, jest natomiast metodą której działanie można sprawdzić na sobie. BSM nie boi się konfrontacji z chorobą.
Wysyłam protesty do różnych telewizji, że nie chcą zaprosić Pana do prowadzenia kąciku zdrowia z BSM. Moim zdaniem to ogromny skandal. Świadczy to o korupcji polityków, dziennikarzy. Świadczy to o tym, że nie pragną oni dla nas tego co dobre. Chcą tylko naszych głosów wyborczych i naszych podatków. Napiszę także do Rady Radiofonii i Telewizji, że zaprzestaję płacenie abonamentu dopóki nie pojawi się w telewizji jakiś program o BSM z Pana udziałem.
Myślę, że taka petycja z podpisami mogłaby przynieść jakieś rezultaty.
Życzę Panu zdrowia, i bardzo proszę o odpowiedź odnośnie możliwości pozbycia się dodatniego HBS we krwi
Andrzej Faber, Kraków

ODPOWIEDŹ: Stosując Metodę możemy pozbyć się zarówno wirusa wątroby typu B jak i C.
Piotr Lewandowski