Ostrzegam przed stosowaniem samoleczenia B.S.M. w/g starych publikacji.

Największy stopień zagrożenia stanowi mój skrypt z 1979 r. i ostatnia praca odkrywcy Eugeniusza Uchnasta. Te publikacje oparte są na błędnych wyliczeniach układania pozycji leczniczych na głowie oraz nie zawierają niezbędnych zastrzeżeń co do stosowania B.S.M. Wprowadzają też w błąd we wskazaniach pozycji leczniczych dla niektórych chorób. Mogą doprowadzić do utraty zdrowia i życia. Niebezpieczne są też wszelkiego rodzaju skróty, oraz sugerowanie się informacjami z internetu. Eugeniusz Uchnast już w 84 r. zakazał wydawania swojej publikacji oraz mojego skryptu i wycofał się z rozpowszechnia i badania odkrytej prze siebie metody po tym jak zaszkodziła jego znajomemu (prawdopodobnie jemu samemu później również, gdyż przyczyną jego śmierci był wylew, na który jak ująłem w swojej książce stosować metody nie wolno).

 

Aby kontynuować rozpowszechnianie B.S.M.

Musiałem dokonać zmian dodając nowe zastrzeżenia i uwagi, które zabezpieczają wszystkich chorych, począwszy od leczących wzrok do leczących nowotwory. Powinniśmy zdawać sobie sprawę że jeżeli cokolwiek działa leczniczo to i musi szkodzić wtedu gdy lekceważymy zastrzeżenia albo o nich nie wiemy. Choć rak płuc, trzustki i wątroby będzie znikał b.szybko (nowe warunki leczenia nowotworów) to nie we wszystkich stanach nowotworowych można B.S.M stosować. Musimy też wiedzieć że B.S.M.działa na cały organizm dlatego jeśli chcemy np. leczyć oczy to musimy pamietać o ew. innych schorzeniach i uwzględnić wszystkie zastrzeżenia i uwagi jakie ich dotyczą. Książka napisana jest w formie instruktarzowej dlatego w jednym zdaniu jest wiele informacji.  W ponad 30 letnim rozpowszechnianu B.S.M. dokonałem poprawek i uzupełnień na podstawie powtarzających się nowych doświadczeń od setek reprezentantow ponad miliona posiadaczy moich książek. Niech się nikomu nie wydaje że przyłożenie ręki do głowy w celach leczniczych należy traktowac beztrosko. Bez mojej ksiażki możecie zrobić sobie i bliskim krzywdę na całe życie.

 

W wymienionych wyżej starych publikacjach dochodzi dodatkowo jeszcze drugi groźny element jakim są ułożenia dłoni na głowie oparte na niedokładnym schemacie położenia mózgu w czaszce. Odkryłem to podczas moich samotnych spotkań z chorymi. Zauważyłem że u sporej ilości osób nie ma żadnych reakcji. Wtedy dokonałem zmian ułożeń dłoni na podstawie atlasu anatomicznego położenia mózgu w czaszce i od tego czasu reakcje były już u wszystkich osób. Zwiększyła się też tolerancja ułożenia dłoni. Była do 0,5 cm co stale groziło pomyłką. Teraz jest do 1,5 cm. Te zmiany zamieściłem w swojej książce. Jest to niezwykle ważne bo w poważnych chorobach odstawienie leku i brak reakcji leczniczych doprowadza do pogorszenia stanu chorego.

 

W układaniu dłoni bardzo pomocna jest płytka z filmem na CD

Gdzie pokazuję ułożenia dłoni na głowie w poszczególnych pozycjach. Film, poza odcinkiem z układaniem dłoni jest na YouTube. Zrezygnowałem z publicznego pokazywania tego odcinka gdyż bez książki byłoby to groźne.

 

Trzeba wiedzieć

Metoda B.S.M. jest skuteczna pod warunkiem zastosowania się do Wskazań i Przeciwwskazań, Uwag Ogólnych i Doborze Pozycji Leczniczych zawartych w pełni dopiero w książce z 2022 r. Wcześniejsze egzemplarze są już nie aktualne.

Pamiętajmy o trollach którym Metoda B.S.M. przeszkadza ponieważ usuwa cierpienie.

Oto przestroga uczonych zaczerpnięta z magazyn.7dni.pl: „Kanadyjscy uczeni radzą wszystkim korzystającym z serwisów społecznościowych, by pamiętali, że trollowi sprawia przyjemność cierpienie innych ludzi, więc najlepszym rozwiązaniem jest ignorowanie zaczepek takiego osobnika.”

 

To nie placebo

Proszę nie brać do siebie głosu oponentów że działanie Metody B.S.M.® to placebo. Nie może być placebo bo działa też na zwierzęta:

Pani Iza Świątek z Francji wraz z wilczycą Cheynne. Pies był chory na nowotwór wargi. Już jest zdrowy.

Pomaga na autyzm

W Internecie ukazała się bezprocesowa opinia czy Samoleczenie Metodą B.S.M. działa na autyzm,? Która jest oparta nie na badaniach tylko na “widzi mi się”
“Niestety, jest to totalny fake news! Gdyby takie metody działały, to wszyscy by z nich korzystali” – komentuje dla portalu Fake Hunter Dominika Kowalczyk, rzecznik prasowy Krajowej Izby Fizjoterapeutów
To jest tragedia nauk medycznych, które jak czegoś nie chcą to wyrażają takie opinie albo robią badania i ich nie publikują jak np. w przypadku amantadyny (wiadomo na co) choć tutaj pod groźbą utraty zawodu niektórzy lekarze ją zalecali.
Oto link do rozmowy z ojcem który pomógł swojemu synowi na autyzm.

Kup książkę

Aby Metoda się rozpowszechniała potrzebna jest sprzedaż książki, gdyż to zapewnia pokrycie kosztów reklamy. Osoby których nie stać jest na kupno książki niech opiszą swoją sytuację na fundacja@samoleczeniebsm.pl a książkę otrzymają bezpłatnie.

Piotr Lewandowski