Cukrzyca, choroba Parkinsona

A ja mojego syna wyleczyłam za darmo – metodą BSM (książka z instrukcją dostępna w księgarniach). Leczenie trwało 1,5 roku codziennie, czasem zaczynałam wątpic, ale mój syn już od 6 lat jest bez insuliny i nawet nie stosuje żadnej diety cukrzycowej. Po prostu, normalnie żyje.
Metodę polecam, przypadek syna opisałam w pracy z fizjologii sportu na studiach (wf) i zostałam uznana i wysoko oceniona przez panią prof. Szczepanowską (AWF Szczecin)
matka diabetyka , z portalu Money.pl

P,S. Eksponuje celowo na pierwszym miejscu ten wpis gdyż dzieci mimo długiego stosowania nie tylko że pozbędą się cukrzycy ale jeszcze ich organizm będzie się prawidłowo rozwijał i nie będą mieć problemów z chorobami typu zatoki, czy alergie. Będą się prawidłowo rozwijać na skutek prawidłowego rozwoju mózgu a ich intelekt będzie postrzegalny gdy dorosną. Rozpowszechniam ta metodę od 35 lat i wszystkie dzieci moich znajomych osiągnęły wysoki poziom rozwoju. Wszystkie bez problemów ukończyły wyższe studia.
Piotr Lewandowski

Z ciekawostek mogę dodać, że sam nadal używam metodę. Dzięki niej bez jakichkolwiek leków utrzymuję czyste zatoki, które przez lata były zapchane. Nasza bliska znajoma w Pretorii stosuje BSM przy bardzo zaawansowanej cukrzycy. Odstawiła wszystkie leki i stosuje tylko BSM. Czuje się świetnie i wszyscy pytają co robi, że tak świetnie wygląda!
Mamy też dwa przypadki wyleczenia raka po zastosowaniu metody.
Grzegorz Paszczyk z Pretorii

Kilka lat temu prowadził Pan program o tym samym tytule jaką też nosi książka napisana przez Pana-samoleczenie metodą bsm .Dzięki pozycji piątej udało mi się wtedy pozbyć 2 kamyków na nerkach-0.7 i 0.8 cm. W tym roku kupiłam Pana książkę w nowym wydaniu, leczę się na cukrzycę insulinozależną – i tu dobry plus bo cukier jest w normie, od 4 tygodni mam też ciśnienie w normie.
Pozdrawiam serdecznie Jolanta Kołtunowicz

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie chorobę Parkinsona..Po tych 2 latach brania lekarstw ,zmniejszyło się drżenie ręki i nogi (prawa strona),ale zaczęłam odczuwać coraz większe trudności z chodzeniem..Jakiś mdły ból kręgosłupa z promieniowaniem na biodra i nogi..W tym czasie dużo dowiadywałam się o szkodliwości metali ciężkich na nasz organizm… A to mamy aplikowane –przez szczepionki ,lekarstwa i toksyczną żywność. Aby tego było mało—rozsiewa się metale ciężkie samolotami tzw—chemtralis. Aluminium,ołów, rtęć itd…Co uszkadza układ nerwowy,mózg,niszczy odporność.. Dlatego ,zaczęłam szukać zdrowych metod leczenia..Pewnego dnia ,dostałam wiadomość od osoby ,która stosuje tę metodę. Nawiązałam z panią bliższą znajomość. Wyjasniła mi że wyleczyła u siebie cukrzycę, łuszczyce,i zaczęła chodzić (pani ma stwierdzone ,,stwardnienie rozsiane)Opowiedziała mi o tej metodzie ,zadzwoniłam do pana Piotra Lewandowskiego i zamówiłam książkę. Od 2 tygodni stosuję pozycję 2,3 i 5 ,jest poprawa nie mam już tych uciążliwych trudności z chodzeniem .Minął ucisk z kręgosłupa.. WNIOSEK—wszechobecna szkodliwa i toksyczna chemia —powoduje ze chorujemy.. A medycyna leczy skutek ,a nie chorobie..I tym samym powoduje dalsze ,inne schorzenia!!!! Ślicznie dziękuję za promowanie tej metody
Maria Urbaniak