Ręce tutaj stanowią swoisty inkubator gdzie wykorzystujemy wypromieniowywane ciepło i wilgotność celem powstania warunków do silniejszego działania pola elektro magnetycznego, które buduje i kształtuje nasz organizm abyśmy się urodzili. Tak więc jest to ciągłość, którą Bóg zaprojektował w tworzeniu nowych organizmów; a my już świadomie możemy z tego projektu korzystać celem usuwania chorób i ich przyczyn.

To jest to samo.

TRZY KLUCZOWE ODKRYCIA

Metoda BSM dotyka zjawisk, które w połowie ubiegłego stulecia badał uczony z uniwersytetu Yale dr Harold Saxton Burr (Badania swoje Burr opublikował w książce “Blueprint for Immortality.

The Electric Patterns of Life” wydanej w Londynie w roku 1972). Wedle jego teorii każdy żywy organizm podporządkowany jest ogólnemu wzorcowi, w postaci pola elektromagnetycznego, które nakazuje mu zachowywać prawidłowy kształt. Jest to konieczne, ponieważ materiał z którego organizm się składa stale się zużywa i jest zastępowany nowym, pobieranym z pożywienia. Pole elektromagnetyczne nazwane przez Burra polem “L” nakazuje organizmowi odbudowywać tkanki według właściwego wzorca. Dlatego od prawidłowego funkcjonowania pola “L” zależy zdrowie i życie organizmu.

Zdaniem Burra, takie pole, które posiada każda forma życia, zarówno roślinna, jak i zwierzęca, można mierzyć za pomocą zwykłego woltomierza. Burr wykorzystywał dokładne pomiary pola życia do diagnozowania chorób, których wczesne wykrywanie jest dla dzisiejszej medycyny trudne a ma ogromne znaczenie np. nowotworów organów wewnętrznych. Okazało się, że zmiany w polu elektromagnetycznym organizmu można obserwować jeszcze zanim pojawi się np. nowotwór, chociaż nie widać żadnych zmian fizycznych badanego organu.

Metoda BSM polega

Na wpływaniu na to pole “L” tak, aby usprawnić jego działanie. Dzięki temu organizm jest zdolny sam się uleczyć. W skrócie działanie tego pola można przybliżyć na zasadzie skojarzenia działania pola magnesu na opiłki żelaza na kartce papieru. Jeśli pod kartkę podłożymy magnes to opiłki ułożą się w piękny wzór, który rozsypie się jeśli magnes oddalimy. Przy samoleczeniu B.S.M. osiągamy poprawę wzoru , który buduje kształtuje i oddaje naturze w pełni sprawny organizm. Wzór ten nadaje nam pole magnetyczne kosmosu i ziemi. W przybliżeniu zjawisko utrwalania wzoru i usuwania chorób poprzez przełożenie ręki do głowy w odpowiednim miejscu polega na tym czym byłoby dla opiłków żelaza zwiększenie siły magnesu np przyłożenie drugiego.

Dzięki drugiemu odkryciu wiemy gdzie rękę przykładać: na początku 20 wieku odkryto rozmieszczenie w mózgu Ośrodków Centralnego Układu Nerwowego zawiadujących poszczególnymi częściami ciała. Są ośrodki ruchu i czucia. Zakrywamy ośrodki czucia.

Trzecie najnowsze odkrycie to obecność kryształków magnetytu w mózgu człowieka. Mózg ściąga pole magnetyczne z naszej ręki gdyż zaopatrzony jest w ten minerał  Proszę sobie wyobrazić że o obecności magnetytu w mózgu zwierząt wiedziano – np. ptaków co wyjaśnia zachowanie kierunku lotów ale o tym że magnetyt posiada człowiek wiemy dopiero teraz. Odkrycie zostało dokonane w latach 80 tych. Magnetyt sam wytwarza pole magnetyczne i ściąga inne pola.

Te odkrycia nie podobają się współczesnej medycynie bo musiała by się zmienić o 180 stopni i uniezależnić od leków. Dlatego studenci medycyny nie są zapoznawani z tymi odkryciami.

Póki co mamy możliwość samoleczenia metodą B.S.M. w stanach o których wcześniej powiedziano by że to nie możliwe. Trzy przykłady: Pani, która miała krótszą nogę nagle ze zdumieniem stwierdziła że obie nogi są równe choć stosowała B.S.M. na bóle po obu stronach bioder. Inna Pani miała 40 lat przykurcz twarzy po zapaleniu nerwu trójdzielnego. Samoleczenia nie stosowała na ten przykurcz. Rękę trzymała w celu leczenia serca. Nagle po dwóch tygodniach stwierdziła że nie ma już przykurczu. Jeszcze inna Pani oczekiwała w bólach na operację przepukliny kręgosłupa. Nie mogła zejść z łóżka ale miała książkę więc zaczęła stosować B.S.M. Trwało to tydzień czasu, stosowała ile się dało. Po tygodniu gdy spróbowała zejść stwierdziła że nic ją nie boli. I tak uniknęła operacji, która jak wiemy nie zawsze kończy się oczekiwanym rezultatem.