We wstępie do wykazu nazwisk wyleczonych (Przykłady) napisałem że macie szczęście bo poznaliście Metodę. Zapewnia Ona Wam bezpieczne życie wraz z dziećmi i rodziną, bez strachu przed przed chorobą i cierpieniem z nią związanym. Ale szczęście to zobowiązuje.
Jeżeli macie sumienie (nie mają jego tylko psychopaci- przebacz im Boże) to nie będziecie się dobrze czuli wiedzące że możecie pomóc innym i tego nie robiąc. Wielu z Was z przyczyn konformistycznych stara się sumienie zagłuszyć dorabiając filozofię typu: co będzie jak ludzi będzie za dużo. Albo szczególnie . religijni. co to będzie przecież cierpienie jest potrzebne bo uszlachetnia . oczywiście tutaj chodzi o innych a nie o nich samych. Tego typu myślenie, a już wcielanie je w życie ma podłoże faszyzmu. Między konformizmem a faszyzmem nie ma zasłony. Już kiedyś pisałem ( b.art. Strajk lekarzy ) że rozum bez serca podbity własnym ja jest niebezpieczny dla życia ludzkiego. Nie starajcie się poprawiać natury. Zwierzęta instynktownie wiedzą co robić gdy jest ich za dużo. po prostu następuje dobor naturalny w postaci zmiany istniejącej cechy w ciągu chemicznym DNA, ktora daje przewagę danemu organizmowi nad innymi swego gatunku. Wtedy lepiej dostosowane organizmy wygrywają. Ludzie dodatkowo otrzymali rozum, ale musi on być podparty sumieniem.
Jak zmienia się człowiek pod wpływem Metody możecie sami zauważyć. Zadajcie sobie pytanie: czy warto jest ryzykować życie wtedy kiedy możecie żyć długo bez cierpienia?
Kto z Was pójdzie na wojnę? Kto z Was tę wojnę wywoła?

A jak się zachowa przestępca który żyje ze świadomością że może pójść do więzienia? Często wywodzi się on z rodziny która wmówiła mu że świat jest zły. Czy nie zastanowi się że teraz jest lepiej żyć na wolności. Czy nie będzie chciał zmienić poglądów swojej rodziny? To właśnie dotychczasowe okrucieństwo tego świata z cierpieniem i bezradnością wobec chorób z nowotworami na czele, powoduje podjęcie ryzyka polepszenia swojego bytu ( chociaż na krótko ) poprzez dokonywanie przestępstw. Żyjący w rodzinie znającej Metodę głęboko się będzie zastanawiał czy warto je podejmować.

Dzięki Samoleczeniu Metodą B.S.M. czasy zła przeminą. Gdyby wszyscy którzy znają Metodę nie zagłuszali głosu sumienia Metoda znana byłaby na całym świecie. Każdy z Was powinien ją rozpowszechniać w możliwy dla siebie sposób. Metodę znają i bogaci i biedni. Naukowcy i prawnicy. Sędziowie, prokuratorzy i policjanci. Znają ją przedstawiciele biznesu małego i dużego. Znają ją politycy ( był czas kiedy w księgarni sejmowej sprzedano w ciągu tygodnia czterysta książek. Czyli znają ją prawie wszyscy posłowie. Jak Wiecie ich skład od kilkunastu lat uległ niewielkiej zmianie. ) Niech każdy z was w miarę swych możliwości zrobi wszystko aby jak najwięcej osób poznało Samoleczenie Metodą B.S.M. . Aby pomóc osobie o ktorej wiemy że jest chora wystarczy wysłać jej z wlasnego e-maila adres linku potwierdzajacy wyleczenia chorób, ktorych wykaz podany jest w podstronach: Przykłady i Opinie. O samoleczeniu Metodą B.S.M. powiadomijmy też nie tylko chorych ale wszystkich swoich znajomych wysyłając im link do strony głównej i spytajmy się co oni o Tym sądzą. Być może znajomi bedą mieli osobę chorą, która jeszcze nie wie że B.S.M. może jej pomóc. Jeśli ktoś ma pomysł wymagający konsultacji ze mną to nic prostszego jak do mnie napisać lub zadzwonić.

Niektórzy z Was starają się rozpowszechnić Ją powielając w różnoraki sposób książkę dla innych. Przestroga prawna. Niestety jest jeszcze tak że pieniądz nie stracił swojej wartości na rzecz wiedzy i nauki tak jak już powinien. Każda sprzedana książka dostarcza fundusze które potrzebne są na reklamę i rozpowszechnianie Metody. Należy przyjąć że drugi milion książek jest powielony. Gdyby zamiast tych powieleń kupiono książki to Metodę znaliby i stosowali wszyscy Polacy, a z nami olbrzymia ilość obcokrajowców ( książka dostępna jest w pięciu językach poprzez zakup w sklepie na stronie.)
Mogą zdarzyć się osoby których nie stać jest na wydatek nawet 25 zł. Niech opiszą swoją sytuację to książka zostanie im wysłana bezpłatnie.

Kupienie dla kogoś książki często nie wystarczy. Chyba że kupił ją ktoś o którym wiedziano że był chory i wyleczył się Metodą. Innych trzeba przekonać do Niej. Najlepiej jest zapoznać ich z artykułem pt: . Odkrycie to jest to co wszyscy widzą a nikt wcześniej o tym nie pomyślał.( znajdziesz go na stronie). Są tam zdjęcia które przekonają każdego sceptyka.
Rozpowszechnienie Metody B.S.M. w naszym kraju daje rządowi niesłychane oszczędności, Ludzie znacznie mniej wydają na leki refundowane. Przypominam że do jednego opakowania insuliny państwo dopłaca 100 zl. Zmniejszyła się ilość osób korzystających z rent inwalidzkich. W Polsce jest najlepsza zdrowotność w stosunku do innych Państw postsocjalistycznych. Mamy taką samą zdrowotność jak Czesi tylko że tam wdaje się na to 11% PKB na mieszkańca a u nas 7%. Mimo że są to oficjalne wyniki GUS to rząd je ukrywa bo nie ma na nie racjonalnego wytłumaczenia. Musiałby uzasadnić je stosowaniem Metody przez Polaków a takie uzasadnienie zmiotłoby lobby medyczne. Z tej przyczyny sytuacja w polskich szpitalach staje się nienormalna. Zamiast zamknąć część szpitali dopuszcza się do tego by na siłę upychano do nich chorych, którzy tego nie potrzebują. A nam wmawia się że należy więcej płacić na lecznictwo.
Lekarzom i farmaceutom powinno się pomóc w inny sposób. Oni najlepiej wiedzą o odkryciu Metody B.S.M. chociaż o tym nie mówią. Najwięcej książek ze wszystkich księgarń sprzedano w księgarniach medycznych. Powinno się ich uprzywilejować w dostępie do innych zawodów. Są to ludzie którzy mają doskonałą pamięć. Są zawody które takiej pamięci potrzebują. Ze strony osób znających Metodę powinno im towarzyszyć nie narzekanie tylko zrozumienie.

Warto by się zastanowić dlaczego rozpowszechniania Metody nie wesprą organizacje ekologiczne. Brak takiego wsparcia oznacza działanie ich na pokaz. Modnie jest przecież być ekologiem, walczyć o czystość ziemi. Tylko dlaczego żadna ze znanych mi organizacji i fundacji nie wspomni o tym że największym trucicielem jest przemysł farmaceutyczny. Czy czasami ten przemysł nie sponsoruje ich dla świętego spokoju?

Przecież to właśnie Samoleczenie metodą B.S.M. powoduje że jest on zbędny wraz z częścią przemysłu chemicznego. Jak widać hipokryzja ma się dobrze tam gdzie stwarza się pozory niesienia dobra. I jej będzie mniej dzięki rozpowszechnieniu Metody.
Piotr Lewandowski