Mowa końcowa na spotkaniu ze studentami Koła Naukowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w dn. 22.04.2009 r.

Metoda B.S.M. jak wcześniej mówiłem jest Metodą jak najbardziej naukową. Wypływa ona z wiedzy medycznej dotyczącej budowy mózgu. Pamiętajmy że wiedza ta jest stosunkowo świeża, dlatego nie jest pełna i dalej jest badana. Centralny Układ Nerwowy i jego znaczenie dla pracy organizmu zostało odkryte dopiero na początku XX wieku. Dzięki temu odkryciu mogło się dokonać odkrycie B.S.M. przez naszego rodaka Eugeniusza Uchnasta , a później mogłem już sam pracować nad skutecznym i bezpiecznym wdrożeniem w życie Samoleczenia Tą Metodą . Za podstawę działania B.S.M. uznałem również naukowe odkrycie pola L. dokonane w latach 40 tych przez dr Burra z Uniwersytetu w Yale. Dzięki wyrównaniu się tego pola organizm jest w stanie usunąć każdą chorobę. Pole to stanowi wzór – program budowy oraz pracy żywych organizmów. Stąd korzystanie z niego jest działaniem czysto biofizycznym . W przypadku człowieka reakcje lecznicze odbywają się poza jego świadomością i psychiką. W wielkim przybliżeniu możemy powiedzieć że trzymając ręce (ciało) na głowie w miejscu gdzie znajdują się ośrodki Centralnego Układu Nerwowego resetujemy mózg ( komputer) i dalej całe ciało. Organizm dąży wówczas do stanu początkowego. To znaczy do homeostazy ( równowagi wewnętrznej).
Wdrożenie w życie Metody Samoleczenia B.S.M. jest tym samym co rozdawanie samochodów za darmo w przemyśle motoryzacyjnym w którym pieniądz stracił wartość na rzecz wiedzy i nauki. Opłata za wejście do salonu jest porównywalna do zapłaty za ksiażkę. W stosunku do rodzajów chorób jakie możemy metodą B.S.M. wyleczyć, już teraz bez żadnych nakładów finansowych, począwszy od nowotworu płuc aż do uciążliwej choroby jaką jest łuszczyca, możemy chętnym na kupno samochodu powiedzieć tak: Teraz nie musicie płacić za samochody . dostajecie je za darmo. I spytać się: Jaki chcesz samochód? Jeden mówi Ferrari . to bierz. Drugi mówi ja chcę Lexsusa, trzeci Mercedesa . to bierzcie. A ja Vana . wybieraj , itd.

Gdyby człowiek kierował się dobrem innych nie byłoby problemu z podaniem informacji o odkryciu B.S.M. do publicznej wiadomości w Polsce i na Świecie. Ale siłą która kształtuje świadomość człowieka jest jego byt. . Byt kształtuje świadomość człowieka. ( podstawowa prawda sformułowana przez Karola Marksa). I to nie byt w szerokim tego słowa znaczeniu tylko byt własnego ja. W obliczu rewolucji w medycynie i strachu przed utratą miejsc pracy bądźcie pewni że korporacje medyczne i farmaceutyczne, medycyny alternatywnej i bioenergoterapełtów użyją olbrzymich środków finansowych jakimi dysponują aby opóźnić rozpowszechnienie Metody. Obecne dziennikarstwo wbrew pozorom nie ma teraz nic do powiedzenia. Dowodzą tego słowa jednego z najlepszych dziennikarzy na świecie św. pamięci . Jana Nowaka Jeziorańskiego (właśc. Zdzisław Antoni Jeziorański) określił on aktualne dziennikarstwo tak : “kiedyś było dziennikarstwo ideowe , teraz jest korporacyjne”.

Wszystkie media łącznie z tzw. mediami publicznymi uzależnione są od reklamo dawców i sponsorów. Proszę się przyjrzeć jaki olbrzymi procent zajmuje w nim korporacja farmaceutyczna. Proszę też zauważyć że niemal od początku istnienia telewizji prawie co tydzień pojawia się nowa metoda czy lek na raka i nic z tego nie wynika. Dlatego nie dziwcie się że mimo próśb z mojej strony tzw. Telewizja Publiczna, łącznie z TV prywatnymi nie chce pokazać wyleczonych osób za pomocą metody B.S.M.
Niech jednak nikt nie myśli że to co jest teraz będzie trwało wiecznie. Spójrzmy dwadzieścia lat wstecz. Kto mógł wtedy przewidzieć erę Internetu. W tym czasie nikogo nie dziwiło posługiwanie się jeszcze liczydłem. Co Wy w ogóle tu robicie. Czyż nie moglibyście się spokojnie uczyć w swoich domach nie płacąc za bursę czy mieszkanie we Wrocławiu. Po co wam wykłady osób bez dużego dorobku naukowego kiedy możecie przez Internet słuchać najlepszych profesorów oraz największych odkrywców i prekursorów. Po co chodzić wam po bibliotekach jak w Internecie moglibyście znaleźć wszystko. Kto temu jest przeciwny? Ano właśnie lobby pracowników naukowych ( byt Marksa) którzy tym samym występują przeciwko swojemu powołaniu – idei niesienia postępu. Jeżeli pracownicy sektora medycznego i naukowego – w szerokim tego słowa znaczeniu nie potrafią pójść z postępem to ktoś za nich to zrobi.
Popatrzcie na kryzys sektora bankowego który wymusza interwencjonizm państwowy z rysującym się już interwencjonizmem międzynarodowym. Opowiadanie że powstał on przypadkowo można włożyć między bajki. Proszę zauważyć że jest to uderzenie w bogactwo finansowe przy którym nawet biznes farmaceutyczny łącznie z medycznym nic nie znaczy. Proszę spojrzeć na Londyn. Stolica finansowa świata znikła z powierzchni ziemi.

Przestrzegam was byście nie pozostawali na poziomie aktualnej nauki jaką pobieracie na Uniwersytecie bo zostaniecie na lodzie tak jak obecnie młodzi lekarze w Polsce. Za 10 . 20 lat nie będzie żadnych banków. Będzie jeden komputer który będzie naliczał punkty zamiast pieniędzy. Nikt nikogo nie będzie oszukiwał ani nie kiwał. Proszę skupić się bardziej na informatyce i komputeryzacji i już teraz starać się wpleść te dziedziny nauki do ekonomii.

Przypomnę jeszcze że na początku lat osiemdziesiątych też studenci z Wrocławia . chyba Uniwersytetu Wrocławskiego zaprosili mnie na spotkanie. Nie było wtedy książki, posługiwałem się wówczas skryptem. Nie wiem czy na zainteresowanie innowacyjnością i docenienie wielkości Tego odkrycia ma wpływ specyficzna atmosfera Wrocławia, czy wynika ono z prostej statystyki: Wrocław ma więcej studentów niż inne poszczególne miasta w Polsce. Wiem tylko że z tego miejsca muszę podziękować za organizację tego spotkania i pogratulować zarazem zdobycia wiedzy o Metodzie B.S.M., która wyjdzie na dobre Wam i Waszym rodzinom.

Piotr Lewandowski